Litografia color din 1805, gravura Franței Sauvages H&F Guyann
~2567 €
2d 0h 29m
ulish
1963 Semnătura grafică a vârfului uscat al cardului Budapesta
~1027 €
2d 0h 29m
ulish
Sf. Apostol Matei litografia veche D. Ryzhov
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
1954 card de gravură grafic virgulă uscată
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
Carte de gravură din 1950 Jindrichuv hradec grafic virgulă uscată
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
Carte de gravură din 1950, grafică cu vârf uscat de Notre Dame
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
1950 Italia card semnătură grafică virgulă uscată
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
Sf. Apostol Ioan Teologul litografia veche D. Ryzhov
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
Sf. Apostol Luca litografia veche D. Ryzhov
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
Sf. Apostol Marcu litografia veche D. Ryzhov
~1027 €
3d 0h 9m
ulish
K. Peneva imprimeu linogravat vechi editie limitata
~1027 €
4d 23h 14m
ulish
Linogravura veche editie limitata
~1027 €
4d 23h 24m
ulish
Ac uscat vechi de gravare grafică - pe targă
~2567 €
4d 23h 29m
ulish
1990 gravura grafica ac uscat Maria Hadjidoncheva
~2567 €
4d 23h 44m
ulish
~2310 €
4d 23h 49m
ulish
K. Peneva imprimeu linogravat vechi limitat pe carton
~1027 €
4d 23h 54m
ulish
I. Milchev gravura „Case vechi” 1996
~1283 €
5d 2h 29m
ulish
Imprimare grafică Pencho Kulekov Exlibris
~5082 €
7d 23h 44m
ulish
K. Peneva linogravura veche editie limitata
~1027 €
9d 22h 12m
ulish