Получавате показаното на снимките.
Първата и третата марка са без печат ,имат гума
и много слаба следа от лепенка.
Спечелилият аукциона да се свърже с мен до 48 часа.
След това аукциона се рестартира.
ДОСТАВКА НА ЛИЧНА СРЕЩА В КАЗАНЛЪК
НА УДОБНО ЗА МЕН МЯСТО ИЛИ СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ ПО
ИЗИПЕЙ ИЛИ ПО БАНКОВ ПЪТ!